8 Temmuz 2011 Cuma

I'm Back!!
       

ÖZLEMİŞİM..

   Bu kadar uzun süre tembellik yapıp blogumdan ayrı kalıcağımı hiç düşünmemiştim, aslında tam anlamıyla ayrı kalmak da denmez hergün düzenli olarak blogum girip sessiz sessiz takıldım desem daha doğru olur.Casper mı oldum acaba :)
  Blogger olmak dışarıdan bakınca kolay gibi görünen fakat çemberin içine girince o halkaya dahil olunca emek isteyen bir iş oluyor. Büyük keyifle takip ettiğim blog sahiplerini bu işi hakkını vererek yaptıkları için tebrik etmeden geçmek olmazdı.. (Bundan sonra daha sık buralarda olup post girmeye çalışacağım.)

* Uzun süredir Mango'dan doyasıya alışveriş yapmıyorum çünkü eskisi gibi beni yansıtan parçalar bulamıyorum.Bu kez belki şeytanın bacağını kırarız diye kardeslerimle birlikte Mango'nun yolunu tuttuk. Önce Starcity ve Deposite'ye ardından da 212 Power Outlete gittık ehh sonuçta pek de değişiklik olmadı bir kaç parçanın dışına çıkamadım ama şaşırmadım yani ** nerde o poşet poşet alışveriş yaptığım zamanlar heyy gidi Mango ;))) Aldıklarımı fotoğraflayıp paylaşmak üzere..

...............

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder